ساندرو استپ‌ وی با چهره جدید به نمایشگاه خودروی ژنو می‌رود

اخبار خودرو

به گزارش اخبار خودرو ،این مدل از MCV ها برای اولین بار در ژنو معرفی خواهند شد و داچیا اعلام کرده که یک خودروی چندمنظوره و دوستانه محسوب می‌شوند.

این خودرو نیز مانند مدل‌های ساندرو، لاجی و داکر داچیا از فیس‌لیفت گسترده بهره می‌برد و ظاهر بهتری پیدا کرده است. در فیس‌لیفت‌های جدید دو رنگ نیز به انتخاب مشتریان اضافه شده که از آن جمله می‌توان به آزوریت آبی و قهوه‌ای ویژن اشاره کرد. این خودروها روی رینگ‌های فلزی دودی رنگ سوار شده‌اند.

جلو پنجره این خودروها بیشتر شبیه رنو داستر شده وگلگیرهای جانبی در عقب و جلو کاملا تغییر یافته‌اند. ارتفاع خودرو نیز در مقایسه با اسلاف آن حدود ۱٫۹۷ اینچ از سطح زمین افزایش یافته است.

فضای داخلی نیز سبک و سیاق استپ‌وی‌ها را نشان می‌دهد. با این وجود تغییرات در آن محسوس است. میزان فضای درونی خودرو حفظ شده و خودرو دارای یکی از بزرگترین فضاهای بار در میان کلاس خود است. فضای صندوق بار حدود ۵۷۳ لیتر برآورد می‌شود.

خودرو با یک موتور بنزینی ۸۹ اسب‌بخاری ارائه می‌شود و با یک سامانه انتقال ۵ سرعته دستی یا خودکار هماهنگی دارد. البته مدل‌هایی از این خودرو نیز با موتورهای دیزلی ارائه خواهند شد. مدل‌های جدید و لیمیتد استپ‌وی در کنار جدیدترین نسل از داسترها در ۷ مارس در ژنو ارائه خواهند شد.

در فضای داخلی نیز تجهیزات جدیدی به خودرو اضافه شده است. ترکیب رنگ مسی روی کنسول و محیط دریچه‌های هوا نیز جذاب به نظر می‌رسد. پوشش صندلی و چرم نیز با دوخت‌های درشت تزئین شده است.

داچیا همچنین نمونه‌های ارتقاء یافته‌ای از مینی ون شخصی داکر، داکر و لاجی را برای سال ۲۰۱۷ آماده کرده است. هر سه این خودروها از جلو پنجره جدید، چرخ‌های مدرن، فرمان چهار پر و رنگ جدید تریم داخلی بهره می‌برند که در کنار ساندرو در ژنو به نمایش درخواهند آمد.


منبع:عصر ایران

متن کامل مطلب ساندرو استپ‌ وی با چهره جدید به نمایشگاه خودروی ژنو می‌رود منتشر شده در سایت اخبار خودرو.

کلیپ های بیشتری ببینید...